Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-06-24

Farmina - wyjątkowe karmy najwyższej jakości

W Farminie wybieramy tylko składniki o najwyższej jakości, które przyrządzamy w zdrowy sposób zgodnie z dokładnymi wytycznymi profesjonalistów, zajmujących się żywieniem psów i kotów od lat. Nauka jest naszym przewodnikiem, poświęcamy się badaniom we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Obserwacje kliniczne, na których opierają się nasze formuły, są opracowywane i przeprowadzane przez jednostki publiczne, które gwarantują wartość naukową i rzeczywistą skuteczność.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMPLETNĄ KARMĘ?

 Wszystkie karmy Natural & Delicious od Farminy to karmy pełnoporcjowe, czyli kompletne, ponieważ zawierają WSZYSTKIE składniki i minerały niezbędne w żywieniu czworonożnego członka rodziny. Kompletna karma Natural & Delicious może stanowić jedyne źródło pożywienia, bądź być podawana w połączeniu z suchym pokarmem.

ŻYWNOŚĆ DLA WSZYSTKICH RAS

Odpowiadając na potrzeby różnych ras psów, sucha karma N&D jest dostępna w dwóch wielkościach krokietów: Mini i Medium&Maxi.

Linia N&D Prime zawiera kilkadziesiąt różnych karm najlepszej jakości dla: kociąt, szczeniąt, dorosłych kotów i psów, z odpowiednio dopasowaną wielkością krokietów. Każda z nich może stanowić jedyne źródło pożywienia.

Linia karm bytowych zawiera także monobiałkowe formuły dla kotów i psów, odpowiadając na konkretne potrzeby żywieniowe zwierząt, w tym niepożądane reakcje na żywność lub nietolerancje niektórych źródeł białka.

Natural & Delicious, innowacyjna karma stworzona przy wykorzystaniu unikalnych technologii

Dzięki technologii produkcji Vacuum Coater witaminy są dodawane po obróbce termicznej gwarantując ich wyższą trwałość. Utrwalone w ochronnej atmosferze: w fazie pakowania, do środka opakowań karmy zostaje wpuszczony azot (naturalnie występujący w powietrzu), który zastępuje tlen, zapobiegając tym samym oksydacji. Ta technika jest często stosowana także w produkcji żywności dla ludzi, gdyż pozwala na naturalne utrwalenie i utrzymanie świeżości pokarmu.

Poznaj wyjątkowe linie Natural & Delicious:

  • N&D QUINOA

Wiele zwierząt potrzebuje specjalnej żywności dostosowanej do ich konkretnych potrzeb. To dla nich stworzyliśmy linię pełnoporcjowych karm suchych i mokrych z quinoą.

SKIN & COAT – monoproteinowa karma dla zwierząt z nietolerancją pokarmową objawiającą się problemami skórnymi.

URINARY – karma dla kotów wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie dolnych dróg układu moczowego oraz zapobiegająca rozwojowi kamicy struwitowej.

WEIGHT MANAGEMENT – karma o obniżonej wartości kalorycznej dla kontroli masy ciała.

DIGESTION – wysokostrawna karma wspomagająca funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

NEUTERED – specjalna receptura opracowana z myślą o potrzebach zwierząt po zabiegu kastracji.

  • N&D Prime

Oryginalna linia bezzbożowa  z 98% białka pochodzenia zwierzęcego. N&D Prime to szeroka oferta kompletnych karm z najwyższej jakości białkiem zwierzęcym od najlepszych dostawców. N&D Prime to prawdziwe składniki, które zapewniają twojemu pupilowi zbilansowana i pełnowartościową dietę bez zbóż i sztucznych konserwantów.

  • N&D PUMPKIN

N&D Pumpkin zawiera pełną gamę rozwiązań żywieniowych dla  szczeniąt oraz dorosłych psów i kotów. Dynia to warzywo bogate w rozpuszczalny błonnik i naturalne przeciwutleniacze, wspomaga układ odpornościowy i zwalcza wolne rodniki wykazując w ten sposób działanie przeciwnowotworowe.

  •  N&D OCEAN

N&D Ocean to najnowsza linia Farminy ze źródłem białka pochodzącym wyłącznie z owoców morza. Farmina stale poszukuje najlepszych składników dla zdrowia naszych czworonożnych przyjaciół, dlatego skupiła się na bogactwie mórz, a w szczególności na owocach morza, które są bogate w kwasy Omega-3, naturalne przeciwutleniacze i zawierają inne korzystne właściwości.

  • N&D ANCESTRAL

Linia z 90% wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego od najlepszych dostawców. Dodatek prazbóż: orkiszu i owsa, z niskim indeksem glikemiczny zapewnia zbawienny wpływ na zdrowie zwierząt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.94 / 5.00 94 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-17
szybko i bezproblemowo.Polecam
2023-11-21
Ok. Polecam
pixel